Kim jesteśmy?

Stawiamy na rozwój i nowoczesność

polcomP.H.M. POLCOMM jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku krajowym, zajmujących się produkcją i kompleksową obsługą serwisową narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania technologicznego dla przemysłu meblarskiego, motoryzacyjnego oraz lotniczego.

Stale poszerzamy zakres działania, wzbogacamy ofertę o nowe produkty dopasowując się do potrzeb i oczekiwań Naszych klientów. Dzięki stałemu doskonaleniu w pełni autonomicznej działalności produkcyjnej jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę narzędzi z ostrzami diamentowymi oraz węglikowymi. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę narzędzi aktualnie stosowanych w branży, m.in. piły tarczowe, frezy proste, głowice frezarskie, noże wymienne HM, narzędzia diamentowe PKD tj. frezy proste i profilowe.
Narzędzia oferowane przez naszą firmę cechuje najwyższa jakość, wydłużona żywotność, co ma niebagatelny wpływ na rosnące zaufanie w systematycznie poszerzającym się gronie odbiorców. Profesjonalnie obsługujemy duże koncerny jak i małe zakłady stolarskie.
budynek PolcommBogate doświadczenie, wieloletnia praktyka pozwala nam na zaoferowanie wyrobów i usług najwyższej jakości, po atrakcyjnych cenach. Zdobyte doświadczenie, nowoczesna infrastruktura i park maszynowy stawiają nas na pozycji wiarygodnego partnera spełniającego wysokie oczekiwania klientów w zakresie jakości produktów i terminowości dostaw.
Misją naszej firmy jest: „kompleksowa oraz błyskawiczna obsługa Klientów w zakresie serwisu i dostawy narzędzi skrawających z węglika spiekanego (HM), stali szybkotnącej (HSS) oraz narzędzi diamentowych (PKD) oraz oprzyrządowania technologicznego”.