Teraz jesteś: Home » O Firmie » Nagrody

Nagrody

Nagrody i wyróżnienia

Miło nam jest poinformować, iż nasza firma została wyróżniona w województwie lubelskim w I edycji ogólnopolskiego Konkursu „Europejska Firma” w 2007 r. Jego celem jest wyłonienie elity przedsiębiorstw, które w wyniku realizacji projektu współfinansowanego z funduszy strukturalnych wdrożyły pomysł na innowacyjny biznes - wprowadziły na rynek nowy wyrób, usługę lub zastosowały nowy proces technologiczny lub zarządzania a w wyniku realizacji projektu poprawiła się konkurencyjność firmy na rynku.

Nagroda została przyznana w kategorii „innowacyjny proces”. Laureatów konkursu wyłoniła Kapituła, w której zasiedli przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Gazety Prawnej, Fortis Bank Polska oraz Portalu FunduszeOnLine.

Potwierdzeniem dynamicznego rozwoju, jest otrzymane w 2009 wyróżnienie w konkursie Gazele Biznesu – edycja 2008. Ranking prowadzony jest przez „Puls Biznesu”, redakcja gazety honoruje w ten sposób najbardziej dynamiczne firmy w gospodarce polskiej.

W grudniu 2009 r. nasza firma została wyróżniona w regionalnej i ogólnopolskiej edycji konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji” w kategorii mała firma - innowacyjny produkt. Ideą konkursu jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym. Konkurs prowadzony jest przez Fundację Rozwoju i Innowacji, pod patronatem m.in. Banku Gospodarstwa Krajowego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Narodowego Banku Polskiego, Banku Pekao S.A.