Teraz jesteś: Home » O Firmie » Nasze możliwości

Nasze możliwości

Nasze możliwości

Dzięki inwestycji dotyczącej budowy nowoczesnego zakładu produkcyjnego i wdrożenia innowacyjnych technologii wytwarzania poprzez dalsze doposażenie parku maszynowego w najwyższej klasy centra obróbcze sterowane numerycznie, jesteśmy w stanie wykonać szybko i precyzyjnie każde zlecenie produkcyjne i usługowe. Posiadamy najnowszej generacji park maszynowy, co pozwala nam zrealizować nawet najbardziej nietypowe i specjalistyczne zamówienia Naszych Klientów. Nowoczesny park maszynowy, wysoka jakość wytwarzanych wyrobów i świadczonych usług stanowią o kluczowych atutach naszej firmy. Zdobyte doświadczenie i nowoczesny park maszynowy stawiają P.H.M. POLCOMM na pozycji wiarygodnego partnera spełniającego wysokie oczekiwania klientów w zakresie asortymentu, jakości oferty i terminowości dostaw (krótkie terminy).
Kompleksowo obsługujemy klientów z całej Polski, zarówno w zakresie dostawy nowych narzędzi jak również usług ostrzenia. Przy stałej współpracy i większych zleceniach zapewniamy własny odbiór i dostawy naostrzonych narzędzi. Oferowany przez naszą firmę bezpłatny odbiór i dowóz narzędzi do ostrzenia umożliwia płynną oraz terminową realizację zamówień, a dzięki współpracy z wieloma firmami kurierskimi zapewniamy dostawy w planowanym czasie. Nasi technolodzy pracują w systemie dwuzmianowym, co pozwala zaoferować nam krótkie terminy realizacji zleceń produkcyjnych jak również w zakresie usługowego ostrzenia, regeneracji narzędzi.
Od ponad 5 lat prowadzimy usługi kompleksowego serwisu, a od 2009 r. uruchomiliśmy własną produkcję narzędzi PKD, HM i HSS z wykorzystaniem najnowocześniejszych, sterowanych numerycznie centrach obróbczych uznanych producentów na świecie tj. DMG, VOLLMER, TIGRA, WALTER. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, krótkie i elastyczne terminy realizacji zamówień oraz negocjowane ceny usług.

#