Teraz jesteś: Home » O Firmie » Udział w Targach

Udział w targach

Od 2002 roku P.H.M. POLCOMM cyklicznie prezentuje swoją ofertę na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema w Poznaniu.

Targi 2013

Drema 2013

W 2013 roku w Poznaniu w gronie wystawców obecni byli praktycznie wszyscy liderzy rynku dostawców dla branży drzewnej i meblarskiej. W targach Drema Furnica 2013 uczestniczyło 525 wystawców z kilkunastu państw świata. Najważniejsze w regionie Europy Środkowo Wschodniej i Południowej targi cieszyły się również dużym zainteresowaniem ze strony profesjonalnych zwiedzających z kraju i zagranicy, odwiedziło je blisko 21 000 profesjonalistów.
Tegoroczne targi Drema i Furnica odwiedzili przedstawiciele największych firm branży meblarskiej i tartacznej oraz szerokie grono przedstawicieli małych i średnich firm przemysłu drzewnego i meblarskiego. Wśród targowych gości spotkać można było także projektantów mebli.
Już od pierwszego dnia targów wystawcy nie mogli narzekać na brak zajęć. Na każdym stoisku napotkać można było zainteresowanych ofertą zwiedzających oraz posłuchać profesjonalnych rozmów o konkretnych technologiach, maszynach i komponentach.
Targi stanowią platformę do wymiany poglądów, doświadczeń branżowych, nawiązywania kontaktów zarówno w sferze formalnej jak i nieformalnej. Obecność na targach umożliwia doskonalenie sieci kooperacji zarówno w sferze zaopatrzenia jak i dystrybucji. Udział w Targach Drema stał się już tradycją i z pewnością będzie kontynuowany w kolejnych latach.

Targi 2012

Drema 2012

W 2012 roku w Poznaniu w gronie wystawców obecni byli praktycznie wszyscy liderzy rynku dostawców dla branży drzewnej i meblarskiej. W targach Drema 2012 uczestniczyło każdorazowo 555 wystawców z 17 państw. Najważniejsze w regionie Europy Środkowo Wschodniej i Południowej targi cieszyły się również dużym zainteresowaniem ze strony profesjonalnych zwiedzających z kraju i zagranicy, odwiedziło je ponad 24 500 profesjonalistów.
W Poznaniu można było znaleźć nie tylko najnowsze propozycje dostawców, ale także uczestniczyć w ciekawych prezentacjach i pozycjach programowych. Targi stanowią platformę do wymiany poglądów, doświadczeń branżowych, nawiązywania kontaktów zarówno w sferze formalnej jak i nieformalnej. Obecność na targach umożliwia doskonalenie sieci kooperacji zarówno w sferze zaopatrzenia jak i dystrybucji. Udział w Targach Drema stał się już tradycją i z pewnością będzie kontynuowany w kolejnych latach.

W edycji Drema 2012 nasza firma została po raz kolejny wyróżniona przez MTP nagrodą „Acanthus Aureus” za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach.

 

ILA Berlin Air Show 2012

W dniach od 11-16 września 2012 (od wtorku do niedzieli) nasza firma uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Lotnictwa "ILA Berlin Air Show 2012". ILA to najstarsze na świecie targi lotnicze, w 2012 roku odbyła się ich 101 edycja. To również jedna z największych tego typu imprez na świecie. Pierwsza część targów przeznaczona jest ściśle dla fachowców, przedstawicieli branż związanych z lotnictwem. W drugiej części, od piątku do niedzieli, targi są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
Na ponad 50.000 mkw. powierzchni wystawienniczej prezentowana była oferta ok. 1250 firm z 46 krajów świata, w tym 543 z poza Niemiec. Liczba zwiedzających przekroczyła 230 tys. osób, z czego 125 tys. stanowili profesjonaliści z branży.
Głównym celem udziału firmy w targach jako wystawcy było zaprezentowanie firmy i jej poszerzonej oferty produktowo-usługowej o trzpieniowe i nasadzane narzędzia obrotowe z ostrzami PKD do precyzyjnej obróbki metalu i jego stopów np. aluminium-tytan oraz trudnoobrabialnych lekkich kompozytów (utwardzanych włóknem węglowym) stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym, potwierdzenie rosnącej pozycji w branży narzędzi precyzyjnych nie tylko dla przemysłu drzewnego, pozyskanie nowych kontaktów handlowych, rozbudowa bazy potencjalnych kontrahentów.

Targi 2011

Drema 2011

W 2011 roku w Poznaniu w gronie wystawców obecni byli praktycznie wszyscy liderzy rynku dostawców dla branży drzewnej i meblarskiej. W Targach Drema 2011 uczestniczyło każdorazowo około 800 wystawców z 18 krajów z całego świata. Najważniejsze w regionie Europy Środkowo Wschodniej i Południowej targi cieszyły się również dużym zainteresowaniem ze strony profesjonalnych zwiedzających z kraju i zagranicy, odwiedziło je ponad 2000 profesjonalistów.
W Poznaniu można było znaleźć nie tylko najnowsze propozycje dostawców, ale także uczestniczyć w ciekawych prezentacjach i pozycjach programowych. Targi stanowią platformę do wymiany poglądów, doświadczeń branżowych, nawiązywania kontaktów zarówno w sferze formalnej jak i nieformalnej. Obecność na targach umożliwia doskonalenie sieci kooperacji zarówno w sferze zaopatrzenia jak i dystrybucji. Udział w Targach Drema stał się już tradycją i z pewnością będzie kontynuowany w kolejnych latach.

W edycji Drema 2011 nasza firma została wyróżniona przez MTP nagrodą „Acanthus Aureus” za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach.

 

ITM Polska/Mach-Tool 2011

W dniach 14-17 czerwca 2011 roku, w Poznaniu nasza firma uczestniczyła jako wystawca w Międzynarodowych Targach nowoczesnych technologii „ITM Polska/Mach-Tool 2011”. Na Targach zaprezentowana została poszerzona oferta nowo wprowadzonych na rynek narzędzi do obróbki metalu i jego stopów oraz trudnoobrabialnych lekkich kompozytów stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym.
Na ponad 20.000 mkw. powierzchni wystawienniczej prezentowana była oferta ponad 900 firm z 32 krajów świata.. Zaprezentowano przeszło 100 europejskich i światowych premier. Nowości prezentowane na największych targach w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągnęły ogromną rzeszę zwiedzających.
Z ofertą wystawców zapoznało się ok. 16 800 osób z Polski i zagranicy. Międzynarodowe Targi ITM Polska stały się ważną platformą transferu wiedzy i know-how nowych technologii gdzie prezentowano inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność oraz zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia niezbędne dla takich gałęzi przemysłu jak: metalurgia, plastyczna obróbka metalu, hutnictwo, lakiernictwo, itp.

 

Lubdrew 2011

W dniach 20-22 października 2011 roku firma POLCOMM uczestniczyła jako wystawca w Targach Obróbki Drewna "LUBDREW 2011" w Lublinie organizowanych przez Targi Lublin S.A. Była to pierwsza, premierowa edycja targów.
Na targach prezentowana była oferta ponad 70 wystawców i firm reprezentowanych z Polski i krajów ościennych. Z ofertą wystawców zapoznało się ok. 1 500 profesjonalistów branży drzewnej m.in. właściciele i pracownicy tartaków, składów drewna, zakładów stolarskich, meblarskich i innych firm obrabiających drewno z Polski, Ukrainy, Czech, Rosji i Białorusi. Zwiedzający na stoiskach wystawców mogli uzyskać fachowe porady, zapoznać się z nowościami a także zobaczyć urządzenia podczas pracy. Głównym celem udziału firmy w targach jako wystawcy było zaprezentowanie firmy i jej bogatej oferty produktowo-usługowej (narzędzia nasadzane, trzpieniowe z ostrzami PKD oraz HM do drewna PCV, aluminium), potwierdzenie rosnącej pozycji w branży narzędzi precyzyjnych dla przemysłu drzewnego i pokrewnych, pozyskanie nowych kontaktów handlowych szczególnie z zagranicy, rozbudowa bazy potencjalnych kontrahentów z obszaru Polski południowo-wschodniej.

 

Targi 2010

Budma 2010

W dniach 19-22 stycznia 2010 roku nasza firma uczestniczyła jak wystawca w Międzynarodowych Targach Budownictwa „BUDMA”. Na targach zaprezentowana została poszerzona oferta nowo wprowadzonych na rynek narzędzi do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych (PCV, ALU).

Styczniowe targi budowlane zajęły 15 pawilonów o powierzchni 60.000 mkw. W ramach ekspozycji prezentowana była oferta 1350 firm. Nowości prezentowane na największych targach budowlanych w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągnęły ogromną rzeszę zwiedzających. Z ofertą wystawców zapoznało się ok. 55 000 osób. Międzynarodowe Targi Budownictwa „BUDMA” 2010, potwierdziły szczególną rolę tego wydarzenia w promowaniu najnowszych rozwiązań i technologii dla branży budowlanej i pokrewnych.