Teraz jesteś: Home » O Firmie » Udział w Targach » Targi 2011

Targi 2011

Drema 2011

W 2011 roku w Poznaniu w gronie wystawców obecni byli praktycznie wszyscy liderzy rynku dostawców dla branży drzewnej i meblarskiej. W Targach Drema 2011 uczestniczyło każdorazowo około 800 wystawców z 18 krajów z całego świata. Najważniejsze w regionie Europy Środkowo Wschodniej i Południowej targi cieszyły się również dużym zainteresowaniem ze strony profesjonalnych zwiedzających z kraju i zagranicy, odwiedziło je ponad 2000 profesjonalistów.
W Poznaniu można było znaleźć nie tylko najnowsze propozycje dostawców, ale także uczestniczyć w ciekawych prezentacjach i pozycjach programowych. Targi stanowią platformę do wymiany poglądów, doświadczeń branżowych, nawiązywania kontaktów zarówno w sferze formalnej jak i nieformalnej. Obecność na targach umożliwia doskonalenie sieci kooperacji zarówno w sferze zaopatrzenia jak i dystrybucji. Udział w Targach Drema stał się już tradycją i z pewnością będzie kontynuowany w kolejnych latach.

W edycji Drema 2011 nasza firma została wyróżniona przez MTP nagrodą „Acanthus Aureus” za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach.

 

ITM Polska/Mach-Tool 2011

W dniach 14-17 czerwca 2011 roku, w Poznaniu nasza firma uczestniczyła jako wystawca w Międzynarodowych Targach nowoczesnych technologii „ITM Polska/Mach-Tool 2011”. Na Targach zaprezentowana została poszerzona oferta nowo wprowadzonych na rynek narzędzi do obróbki metalu i jego stopów oraz trudnoobrabialnych lekkich kompozytów stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym.
Na ponad 20.000 mkw. powierzchni wystawienniczej prezentowana była oferta ponad 900 firm z 32 krajów świata.. Zaprezentowano przeszło 100 europejskich i światowych premier. Nowości prezentowane na największych targach w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągnęły ogromną rzeszę zwiedzających.
Z ofertą wystawców zapoznało się ok. 16 800 osób z Polski i zagranicy. Międzynarodowe Targi ITM Polska stały się ważną platformą transferu wiedzy i know-how nowych technologii gdzie prezentowano inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność oraz zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia niezbędne dla takich gałęzi przemysłu jak: metalurgia, plastyczna obróbka metalu, hutnictwo, lakiernictwo, itp.

 

Lubdrew 2011

W dniach 20-22 października 2011 roku firma POLCOMM uczestniczyła jako wystawca w Targach Obróbki Drewna "LUBDREW 2011" w Lublinie organizowanych przez Targi Lublin S.A. Była to pierwsza, premierowa edycja targów.
Na targach prezentowana była oferta ponad 70 wystawców i firm reprezentowanych z Polski i krajów ościennych. Z ofertą wystawców zapoznało się ok. 1 500 profesjonalistów branży drzewnej m.in. właściciele i pracownicy tartaków, składów drewna, zakładów stolarskich, meblarskich i innych firm obrabiających drewno z Polski, Ukrainy, Czech, Rosji i Białorusi. Zwiedzający na stoiskach wystawców mogli uzyskać fachowe porady, zapoznać się z nowościami a także zobaczyć urządzenia podczas pracy. Głównym celem udziału firmy w targach jako wystawcy było zaprezentowanie firmy i jej bogatej oferty produktowo-usługowej (narzędzia nasadzane, trzpieniowe z ostrzami PKD oraz HM do drewna PCV, aluminium), potwierdzenie rosnącej pozycji w branży narzędzi precyzyjnych dla przemysłu drzewnego i pokrewnych, pozyskanie nowych kontaktów handlowych szczególnie z zagranicy, rozbudowa bazy potencjalnych kontrahentów z obszaru Polski południowo-wschodniej.

 

Targi 2010

Budma 2010

W dniach 19-22 stycznia 2010 roku nasza firma uczestniczyła jak wystawca w Międzynarodowych Targach Budownictwa „BUDMA”. Na targach zaprezentowana została poszerzona oferta nowo wprowadzonych na rynek narzędzi do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych (PCV, ALU).

Styczniowe targi budowlane zajęły 15 pawilonów o powierzchni 60.000 mkw. W ramach ekspozycji prezentowana była oferta 1350 firm. Nowości prezentowane na największych targach budowlanych w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągnęły ogromną rzeszę zwiedzających. Z ofertą wystawców zapoznało się ok. 55 000 osób. Międzynarodowe Targi Budownictwa „BUDMA” 2010, potwierdziły szczególną rolę tego wydarzenia w promowaniu najnowszych rozwiązań i technologii dla branży budowlanej i pokrewnych.