Teraz jesteś: Home » O Firmie » Udział w Targach » Targi 2012

Targi 2012

Drema 2012

W 2012 roku w Poznaniu w gronie wystawców obecni byli praktycznie wszyscy liderzy rynku dostawców dla branży drzewnej i meblarskiej. W targach Drema 2012 uczestniczyło każdorazowo 555 wystawców z 17 państw. Najważniejsze w regionie Europy Środkowo Wschodniej i Południowej targi cieszyły się również dużym zainteresowaniem ze strony profesjonalnych zwiedzających z kraju i zagranicy, odwiedziło je ponad 24 500 profesjonalistów.
W Poznaniu można było znaleźć nie tylko najnowsze propozycje dostawców, ale także uczestniczyć w ciekawych prezentacjach i pozycjach programowych. Targi stanowią platformę do wymiany poglądów, doświadczeń branżowych, nawiązywania kontaktów zarówno w sferze formalnej jak i nieformalnej. Obecność na targach umożliwia doskonalenie sieci kooperacji zarówno w sferze zaopatrzenia jak i dystrybucji. Udział w Targach Drema stał się już tradycją i z pewnością będzie kontynuowany w kolejnych latach.

W edycji Drema 2012 nasza firma została po raz kolejny wyróżniona przez MTP nagrodą „Acanthus Aureus” za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach.

 

ILA Berlin Air Show 2012

W dniach od 11-16 września 2012 (od wtorku do niedzieli) nasza firma uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Lotnictwa "ILA Berlin Air Show 2012". ILA to najstarsze na świecie targi lotnicze, w 2012 roku odbyła się ich 101 edycja. To również jedna z największych tego typu imprez na świecie. Pierwsza część targów przeznaczona jest ściśle dla fachowców, przedstawicieli branż związanych z lotnictwem. W drugiej części, od piątku do niedzieli, targi są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
Na ponad 50.000 mkw. powierzchni wystawienniczej prezentowana była oferta ok. 1250 firm z 46 krajów świata, w tym 543 z poza Niemiec. Liczba zwiedzających przekroczyła 230 tys. osób, z czego 125 tys. stanowili profesjonaliści z branży.
Głównym celem udziału firmy w targach jako wystawcy było zaprezentowanie firmy i jej poszerzonej oferty produktowo-usługowej o trzpieniowe i nasadzane narzędzia obrotowe z ostrzami PKD do precyzyjnej obróbki metalu i jego stopów np. aluminium-tytan oraz trudnoobrabialnych lekkich kompozytów (utwardzanych włóknem węglowym) stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym, potwierdzenie rosnącej pozycji w branży narzędzi precyzyjnych nie tylko dla przemysłu drzewnego, pozyskanie nowych kontaktów handlowych, rozbudowa bazy potencjalnych kontrahentów.