Teraz jesteś: Home » O Firmie » Udział w Targach » Targi 2013

Targi 2013

Drema 2013

W 2013 roku w Poznaniu w gronie wystawców obecni byli praktycznie wszyscy liderzy rynku dostawców dla branży drzewnej i meblarskiej. W targach Drema Furnica 2013 uczestniczyło 525 wystawców z kilkunastu państw świata. Najważniejsze w regionie Europy Środkowo Wschodniej i Południowej targi cieszyły się również dużym zainteresowaniem ze strony profesjonalnych zwiedzających z kraju i zagranicy, odwiedziło je blisko 21 000 profesjonalistów.
Tegoroczne targi Drema i Furnica odwiedzili przedstawiciele największych firm branży meblarskiej i tartacznej oraz szerokie grono przedstawicieli małych i średnich firm przemysłu drzewnego i meblarskiego. Wśród targowych gości spotkać można było także projektantów mebli.
Już od pierwszego dnia targów wystawcy nie mogli narzekać na brak zajęć. Na każdym stoisku napotkać można było zainteresowanych ofertą zwiedzających oraz posłuchać profesjonalnych rozmów o konkretnych technologiach, maszynach i komponentach.
Targi stanowią platformę do wymiany poglądów, doświadczeń branżowych, nawiązywania kontaktów zarówno w sferze formalnej jak i nieformalnej. Obecność na targach umożliwia doskonalenie sieci kooperacji zarówno w sferze zaopatrzenia jak i dystrybucji. Udział w Targach Drema stał się już tradycją i z pewnością będzie kontynuowany w kolejnych latach.