Teraz jesteś: Home » Praca

Dynamicznie rozwijająca się firma, od blisko 15 lat działająca w branży precyzyjnych narzędzi skrawających do drewna, metalu, kompozytów, zlokalizowana na terenie Polski południowo-wschodniej, poszukuje osób na stanowisko:

Lutowaczka/Lutowacz

Lutowaczka

Wymagania i kompetencje:

  • wysoko rozwinięte zdolności manualne,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • szkolenia.

Do wysyłanych dokumentów aplikacyjnych prosimy dodać klauzulę: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.H.M. POLCOMM dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych Dz..U. Nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Kontroler jakości

Opis stanowiska:

  • zatwierdzanie wyrobów z produkcji bieżącej,
  • pomiary manualne detali za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • przygotowywanie raportów z pomiarów,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji.

  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki techniczne),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi narządzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz itp.),
  • dokładność i skrupulatność,
  • spostrzegawczość i systematyczność,
  • zdolności analityczne,
  • dobra pamięć,
  • wysoka motywacja i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy,
  • szkolenia  specjalistyczne.

Pracownik produkcyjny

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Operator maszyn CNC

  • doświadczenie w pracy na maszynach CNC (min. 1 rok),
  • umiejętność samodzielnej obsługi maszyn CNC,
  • wykształcenie techniczne: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • znajomość technologii szlifowania i erozji narzędzi skrawających z ostrzami polikrystalicznego diamentu (PKD), węglikowymi (HM),
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność i samodzielność działania, obowiązkowość,
  • doświadczenie w pracy na maszynach szlifująco-erodujących będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • szkolenia specjalistyczne.